.

.

Руфл ракав со долги ракави со долги ракави и сет на облеки од 2 парчиња

Руфл ракав со долги ракави со долги ракави и сет на облеки од 2 парчиња

оценки:

DEN 261.76
Од стока
Достапно.

Вашето девојче ќе изгледа стилски, симпатично и ќе остане среќно и удобно во овој сет со две парчиња - таа ќе сака да го носи! Графичката Патрола на PAW на врвот и совпаѓање на здолништето на Tulle на Skegging ја прават оваа облека супер симпатична. Мекиот дрес гарантира дека вашето малечко ќе бидат сите насмевки што го носат овој сет. Willе ги цениме малите детали, како убавите руфи и колку лесно ќе се облекувате! Сет со две парчиња. Хедер Jerseyерси со долг ракав со врвот со трепет на Тул, на ракавот. Печатени Jerseyерси и Tulle Skegging. Сатенски половината и металичен металичен тул внатрешен слој.

За производот

Купувачите избираат и