.

.

Terra & Sky Women's Plus Size го отсече вратот со кратки ракави на вратот

Terra & Sky Women's Plus Size го отсече вратот со кратки ракави на вратот

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Оставете го лесно во отсечениот врв на вратот на Тера и Скај. Едноставно со стилски елементи, овој врв има ладен пресек на деколтето со печатење на сите. Исто така е направена во лесна, воздушна ткаенина совршена за спорт во топлото време. Опуштените вклопувачки драперии без напор над сè, од вашите фармерки до ветровити шорцеви. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : деколте за исечено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Лесна ткаенина. Плус големина го отсече врвот на вратот за жени од Тера и Скај.

За производот

Купувачите избираат и