.

.

Пионерската жена мама и јас го издвоивме фустанот

Пионерската жена мама и јас го издвоивме фустанот

оценки:

DEN 169.28
Од стока
Достапно.

Симпатична и удобна, овој фустан е сигурен дека ќе биде главен временски период за мама и нејзината девојка. Овој прилично нивоа фустан од колекцијата на Pioneer Woman е направен во лесна, мека ткаенина која ќе помогне да се задржи удобно и подготвено за секоја пригода. Овој фустан од пуловер има силуета со колено со должина со тркалезно деколте и симпатични, шарени отпечатоци што ќе ги сака. И кој не ги сака Руфлс? Кратките ракави имаат незгодно трим за да понудат малку забава на овој нов сезонски фустан. Само на. Материјал : 100% Рајон Чалис. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер со затворање на копчето за клучеви на задниот врат. Ракави : Кратки ракави со трим на шутница. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн со должина на коленото; Ниво на тресење. Мајка на девојчињата и јас го издвоивме фустанот од пионерската жена.

За производот

Купувачите избираат и