.

.

Се прашувам на нација на девојки на девојки, случајна желе рамен

Се прашувам на нација на девојки на девојки, случајна желе рамен

оценки:

DEN 799.84
Од стока
Достапно.

Барате совршен завршен допир на обичните ансамбли на вашата девојка? Не гледајте подалеку од обичниот желе од девојчињата од Wonder Nation. Горната и надворешната страна се изработени од траен ПВЦ, дизајниран со перфорирани очни капаци низ целиот свет што додава текстура и обезбедува вентилација. Подножјето е постепено за да го намали заморот и е украсен со шарена шема, додека не-означувањето е изработен од здрав TPR и има симпатична четвртина-инчна пета. Достапни во асортиман на бои, овие обични станови убаво се спаруваат со фармерки, хеланки и џегинг за модерен ансамбл. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Обичен желе за девојки на чудо нација : 100% ПВЦ. Чевли за девојчиња. Перфорирани. Рамен стил. Подигната нога со шарена шема. 0,25 "потпетица. Не-означување ѓон. Достапно во разновидни бои. Користете мека ткаенина за чистење.

За производот

Купувачите избираат и