.

.

Детето момче UPF50+, кратки ракави Rashguard, Sumber Trunk и Sun Hat Set, големини 12M-5T

Детето момче UPF50+, кратки ракави Rashguard, Sumber Trunk и Sun Hat Set, големини 12M-5T

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Сурфањето е горе! Тој е подготвен да одговори на повикот на океанот со чувар на осип на Swimfix, пливање стебла и сет на сонце. Овој сет за брзо сушење, со четиринасочно истегнување е идеален избор за ден на забава на сонце. Симпатична, удобна и исто така нуди UPF 50+ заштита! Конечно, сет за пливање што ги проверува сите кутии. Резултат! Материјал : 83% полиестер/17% спандекс; Шапка : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : чувар на осип, стебла за пливање и капа. Карактеристики на осип на стража : вградени; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред; контрастна шиење; Брзо сушење, четиристрана ткаенина за истегнување со UPF 50+. Карактеристики на стеблата за пливање : опуштено вклопување; мрежна лагер за дополнителна удобност; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; задниот џеб; печатење на сите; Брзо сушење, лесна ткаенина со UPF 50+. Карактеристики на капа : Дизајн на корпи; Печати натпревари за пливање стебла. Осип чувар, пливање стебла и капа поставени за момчиња за бебиња и мали деца од Swim Fix.

За производот

Купувачите избираат и