.

.

Канзас Сити Ројалс Младински масовен производител на пари - омилен фан

Канзас Сити Ројалс Младински масовен производител на пари - омилен фан

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

МЛБ Канзас Сити Ројалс Младински масовен производител на пари - Омилен фан - Подгответе се за следниот натпревар со вашиот официјално лиценциран, прилагодлив МЛБ Канзас Сити Ројалс Кап. Со каиш за кука и јамка која нуди прилагодлива вклопување, оваа капа може да се пофали со структуриран, чист стил. Везената графичка Ројалс на предната страна додава автентичен допир, додека контрастот на долната страна на заоблениот оброк додава дефиниција и координати со очните капаци за да го комплетира овој класичен, кул изглед. Една големина најмногу одговара. • Подигната графичка екипа на везови на предниот панел. • ткаена етикета на задната лента. • Контрастни очни капаци, копче и визир на флип. • Затворање на каишот Велкро. • Тешки материјал за држење. • Структурирана форма на МВП.

За производот

Купувачите избираат и