.

.

Играчки за мозоци сирена фенерче и проектор со дискови

Играчки за мозоци сирена фенерче и проектор со дискови

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Оваа фантастична проекторска светлина проектира убави слики на сирени околу вашата соба. Погледнете ги сликите на вашите wallsидови и тавани, вклучително и илустративни слики на сирени, делфини и подводни сцени - одличен придружник за спиење за да се забавувате. Фленерната светлина доаѓа со три слајд дискови со 24 слики во боја на сирена. Разменете ги и променете ги слајдовите лесно со повлекување на пластичното размавта и вметнување на избраниот диск, а потоа вртете го дискот за да ги видите фантастичните слики на колорот што проектираат до еден метар широк. Сликите лесно се фокусираат со вртење на главата на леќите. Овој производ може да се користи како нормална фенерче без слајдовите во место и е одлично за чување на маси за кревет за да им се утеши на децата во текот на ноќта. Факелот мери долг 11 см и приближно 3,5 см во дијаметар во најшироката точка. Проектот 24 волшебни слики од сирена на wallsидови и тавани во темна просторија . Вклучува три слајд дискови со 24 слики во боја на сирена и нивниот подводен свет . создава јасни, прецизни слики ширина до еден метар - само извртувајте ја главата на леќите за да се фокусирате. Забавниот проектор се дуплира како корисен факел и мери долга 11 см и приближно 3,5 см во дијаметар во најшироката точка.

За производот

Купувачите избираат и