.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Годишници. Тип : кондензиран. Засади светлина : дел сонце до сонце. Грижа на растенијата : Вода бунар кога е суво, оплодувајте често . Харди во зони : N/A. За употреба во : Домашни градини и контејнери. Заврши големина : 6-12 "висока. Најниска температура : 38 степени F.

За производот

Купувачите избираат и