.

.

Монкури магнетна гушавост на шофершајбната на шофершајбната

Монкури магнетна гушавост на шофершајбната на шофершајбната

оценки:

DEN 399.20
Од стока
Достапно.

Оваа магнетна монтажа е компатибилна со повеќето паметни телефони. Брзо обезбедете го вашиот паметен телефон на контролната табла или шофершајбната со оваа ергономски дизајнирана монтажа. Магнетната глава и флексибилниот врат се наменети за мазна, една рака : монтирање, прилагодување или отстранување со брз поглед. Монтажата инсталира брзо и безбедно со моќното вшмукување врз основа на бравата. Не остава леплив остаток или трајна штета. Флексибилно монтирање што може да се постави во повеќе агли и да ја задржи позицијата за оптимален поглед . Магнетна глава за вртење : Безбедно држете ги повеќето паметни телефони во место со помош на моќни магнети . Метална плоча со опционално лепило : Ставете го во случајот на вашиот телефон или прикачете директно на вашиот телефон. Вклучени две големини.

За производот

Купувачите избираат и