.

.

Копче за лесна ребра со светло злато, прилагодливи единечни завеси за завеси, поставени 48 - 84

Копче за лесна ребра со светло злато, прилагодливи единечни завеси за завеси, поставени 48 - 84

оценки:

DEN 528.00
Од стока
Достапно.

1 "DIA прилагодлива етлна завеса за завеси 48-84 инчи - светло Голддекорат вашиот третман на прозорецот со шипката за завеси Plus Casa. Оваа безвременска шипка за завеси носи софистициран изглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот прозорец третман со ова дело. Исто така достапно како што одговара на двојна завеса за завеси. Вклучува една телескопска шипка со дијаметар со дијаметар, 2-филијали, држачи за монтирање и хардвер за монтирање. Проекција на шипката : 3.625 во . Род Количина : 2 парчиња. 2.875 "x2.375" x2.375 ".

За производот

Купувачите избираат и