.

.

Одговара за мене со овошје на секојдневниот градник за маици на разбојните жени, стил FT966, големини од 42C до 42G

Одговара за мене со овошје на секојдневниот градник за маици на разбојните жени, стил FT966, големини од 42C

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Направено за да одговара на вашата кривина, одговара за мене со овошје на DOOM 360 истегнување плус свилен мазна мазна маичка за покривање на маицата ќе ви го воздигне секој ден. Не вашиот просечен градник за маица, нашата целосна покриеност, лесно наредени чаши нежно се протегаат до вашата форма, обезбедувајќи природен лифт. Поддршката за подлога ви овозможува да останете на место во текот на денот, додека страните на електрична енергија и грбот нудат невидлив изглед под облеката. Плишани, удобни, ленти што не се нугаат имаат лесна прилагодливост на предната страна, што го прави овој градник и поддржувачки и удобен. За дополнителна погодност, лесните предни прилагодливи ленти можат да се претворат во стил на тркач, а затворањето на куката и окото обезбедува совршено вклопување секој пат. Дизајнирано да одговара на вашите кривини. Конструирана уникатно за кривината фигура, нашите ткаенини обликуваат, креваат и држат без компромис. Целосно покритие, лесно наредени чаши нежно се протегаат во вашата форма за природен лифт. Поддршката за подлога ви овозможува да останете на место во текот на денот. Страна на електрична мрежа и грб нудат невидлив изглед под облеката. Прилагодете ја вашата вклопување со прилагодливи и кабриолет, без-диг ленти. Овој градски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 4 реда на спојки, висината на куката и окото варира според големината. Овошјето на разбојот нуди безусловна гаранција. Ако не сте 100% задоволни, вратете се за замена или поврат . Дополнителни бои на располагање.

За производот

Купувачите избираат и