.

.

Овошје на разбој машко руно пижам, пантоло, оставини

Овошје на разбој машко руно пижам, пантоло, оставини

оценки:

DEN 287.84
Од стока
Достапно.

Зачувајте ги овие плодови на разбојните машки панталони за спиење со 2 пакувања кои имаат пространа вклопување, давајќи ви максимална удобност. Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали сте подготвени да спиете или само да легнувате низ куќата, панталоните за спиење со 2 пакувања од 2 пакувања, сигурно ќе ве одржат удобно и пријатно во текот на денот. Овие пантолони за спиење се направени од мека ткаенина од руно што се чувствува крајно пријатно и удобно. Тие се карактеризираат со покриена еластична лента за половината и вратоврска за влечење за прилагодливо вклопување. Две пригодни странични џебови од цвест и летање со едно копче. Нивното опуштено вклопување гарантира дека сте слободни да се движите без никакви ограничувања да го одржуваат нивото на удобност високо. Одлична вредност! И спарен за да ви даде најразлични погледи. Совршен за подароци или само чувајте ги за себе. 100% полиестер. Опуштено вклопување. Широко сечење на нозете. Покриена еластична лента за половината. Врза за влечење. Џебови од страничен цвест. Машина за перење. Отворање на летање со едно копче.

За производот

Купувачите избираат и