.

.

Трговска марка уметност слатки соништа слатко срце момче платно уметност по Грејс Рајли

Трговска марка уметност слатки соништа слатко срце момче платно уметност по Грејс Рајли

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Ова подготвено за виси, галерија завиткано уметничко парче има шарена слика „Слатко соништа слатко срце“ giclee (Jee-clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

За производот

Купувачите избираат и