.

.

Време и време женски пулвер се чувствуваат добар џемпер со долги ракави

Време и време женски пулвер се чувствуваат добар џемпер со долги ракави

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Се чувствувате добро? Одлично! Овој пат и TRU џемперот е за сите позитивни вибрации со неговите разнобојни ленти и привлечни, кул вез. Овој џемпер пријателски за земјата е направен од памук и рециклирано влакно. Стилот на лесна облека го прави совршен да се повлече и да оди. Пар со пријатна пар хеланки или омилен пар фармерки за стилско лесно носење! Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ленти за контраст; преден вез; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Womenенски шарен џемпер од време и Тру.

За производот

Купувачите избираат и