.

.

Панталони за обука на девојчиња од замрзнати мали деца, - пакет, големини 2T -3T

Панталони за обука на девојчиња од замрзнати мали деца, - пакет, големини 2T -3T

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Замрзнати панталони за обука на девојчиња со замрзнати мали деца, 6 - пакувања, големини 2 T -3 T Чувајте го вашето малечко удобно и симпатично, внатре со овој пакет од 6 панталони за обука совршени за вашето малечко. Со нивната градба на памук и еластична лента за половината, тие ќе го задржат вашето kiddo да се чувствува супер удобно и активен додека го презема денот. Тие се сигурни дека сакаат да го имаат својот омилен лик во текот на целиот ден. Замрзнат p6 tp 2t. 6 пакувања со панталони. Лиценциран. Замрзнат. Дете.

За производот

Купувачите избираат и