.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина на рифле V вратот, како што го разоткриеше блејзерот

Единствени поволни цени, женски плус големина на рифле V вратот, како што го разоткриеше блејзерот

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Едноставна, но елегантна фигура на дизајн, паметна обична слика. Деталите за расипување се уште се доволно дишат за да се земат во среќен час. Конструиран е од V-врат, декор на копчиња, опремена половината и полите на шутнување што ја дефинира вашата облека без да биде обична. Можете да го спарите со џемперите и чизмите. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународен Големина - Подготвување на градите Повик на половината должина на ракавот 1x - 42 1/2 - 38 5/8 17 3/82x - 45 5/8- 41 3/4 17 3/43x - 49 1/ 4 - 45 1/4 184x - 52 3/4 - 48 7/8 18 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поговори за жени плус големина Ruffle V Копче за деловно работење на вратот го уништи блејзерот 95% полиестер 5% спандекс. Увезен. 3/4 ролни ракави на табулаторот.

За производот

Купувачите избираат и