.

.

Универзална Inkjet Premium компатибилен Samsung MLT-D101S кертриџ, црна

Универзална Inkjet Premium компатибилен Samsung MLT-D101S кертриџ, црна

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Ова е компатибилен кертриџ за тонер на Samsung MLT-D101 S / ELS, загарантирана да се изврши со ласерските печатачи Samsung. Го заменува оригиналниот (OEM) Samsung MLT-D101 / ELS тонер кертриџ. Овој кертриџ за тонер е направен со компоненти со врвен квалитет и нов тонер за да ви дава највисок квалитет на отпечатоци секој пат. Овој компатибилен кертриџ за тонер е специјално инженерски за да ги исполни или надмине највисоките стандарди за квалитет, сигурност и приноси на страници. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од Samsung, тој им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM Samsung MLT-D101 S и доаѓа со нашата гаранција за задоволство. Компатибилни печатачи Samsung ML-2160 Samsung ML-2164 Samsung ML-2165 Samsung SCX-3400 Samsung SCX-3405 Samsung SF-760 компатибилен Samsung MLT-D101 S. Ги исполнува или ги надминува OEM стандардите. Принос на страница 1.500 страници.

За производот

Купувачите избираат и