.

.

Единствени поволни цени за Божиќни божиќни жени со панталони Семејни пижами за пижами

Единствени поволни цени за Божиќни божиќни жени со панталони Семејни пижами за пижами

оценки:

DEN 255.84
Од стока
Достапно.

Овој уникатен поволни цени што одговараат на семејната пижама, се одликува со класичен Божиќ, печатен во врвови и панталони со долги ракави, со што овие ПЈ се совршени за Божиќни свечености. Појавување на PJ се направени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, дишење, удобно и меко носење. Совршени удобни пижами за Божиќни утрински слики, лежејќи се на филмска ноќ и традиции за подароци. И вашиот роднина или пријател ќе биде воодушевен да добие збир од овие под дрвото. Единствени поволни цени за Божиќна облека за деца за спиење со панталони со панталони за панталони, поставува бел М 100% полиестер. Увезени. Долги ракави. Еластични панталони за половината. Цветен принт. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Купувачите избираат и