.

.

Комплет за забава на Dayу Орлеанс светци за игра, им служи на гостите

Комплет за забава на Dayу Орлеанс светци за игра, им служи на гостите

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Комплетот за резерви на забави за секој Dayу Орлеанс Светски ден на играта Содржи : 8 Newу Орлеанс светци од 20 мл пластични чаши, 16 Newу Орлеанс Светски ручек за време на ручек, 8 Newу Орлеанс Светителишта, 8 -те плочки за ручек во Orу Орлеанс, 16 Newу Орлеанс, Беркинс Напкинс, 1 Нови, 1 нови Орлеанс светци пластични плочи, 24 златни пластични парчиња прибор за јадење. Без разлика дали тоа е сезонски удар или голема игра, оваа колекција на партиски материјали е совршен начин да ја облечете вашата соба за игри. Навивајте се за вашиот тим, нахранете ги пријателите на хартиени плочи од Newу Орлеанс и уживајте во пијалоците во пластични чаши за светци. Овој комплет за ден на игра има сè што ви треба за да го гледате вашиот тим да собере победа. Комплет за снабдување со партии од 81 парчиња. Служи на 8 навивачи на светци. Сè што треба на навивачот на Orу Орлеанс, на Фудбалската забава.

За производот

Купувачите избираат и