.

.

Главни мрежи 15,5 17 жолто гео правоаголник на отворено седиште на седиштето

Главни мрежи 15,5 17 жолто гео правоаголник на отворено седиште на седиштето

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Одморете се во вашиот двор со подлогата на отворено седиште на главните места (сет од 2). Тоа е совршен додаток на вашиот стандарден двор и столчиња за преклопување. Оваа надворешна перница за внатрешен двор има едноставна и чиста силуета со мерење 17 "широка x 15,5 " должина x 2,5 "висока. Вклучува две групи на врски, за да се обезбеди таа да остане прицврстена на вашиот стол. Трајната, полиестерска ткаенина отпорна на временски услови Обезбедува живописни бои во текот на сезоната и нуди лесно чистење со само сапун и вода. Внатре во оваа перница на отворено е нашето патентирано 100% полиестерско влакно полнење за да му помогне да ја задржи својата форма и да обезбеди долготрајна удобност за време на употреба на отворено. Влакната во рамките се ориентирани во А А. Вертикална позиција, која ја опфаќа структурата и ја пролетува замената на отворено. 2.5 "H. одговара на повеќето стандардни смола или редење на внатрешен двор. 100% полиестерска ткаенина на отворено третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Само -врски со прицврстување на перница. Исполнет со Everluxe поли-капење, најновиот технологија во влакна за да обезбеди долготрајна удобност. Лесно се чисти со сапун и вода.

За производот

Купувачите избираат и