.

.

Фантоскоп фарма куќа Burlap Постелнината прилагодена раб серија Декоративна перница за фрлање, 22 22

Фантоскоп фарма куќа Burlap Постелнината прилагодена раб серија Декоративна перница за фрлање, 22 22

оценки:

DEN 196.80
Од стока
Достапно.

Украсете го вашиот кревет или кауч со пернтоскоп перница и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се направени од високо квалитетен материјал и се удобни и издржливи. Перницата ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Нашите перничиња исто така ќе изгледаат одлично на облеката или дури и во автомобилот и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го промените дизајнот еднаш во некое време. Нашите производи не се во чекор со модните трендови, туку имаат и 100% гаранција за задоволство, затоа не чекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом! Материјал : Направено од полиестер и постелнина исечени. Големина : 22 x 22 инчи / 55см x 55см, фрли перница со вметнување. Карактеристики : Текстурирани постелнини прилагодени рабови, додавајќи гроздобер допир во вашиот дом. Измијте и грижа : Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Широко примена : Шик и гроздобер дизајн одговараат совршено за дневна соба, спална соба, автомобил, тросед, кревет, итн.

За производот

Купувачите избираат и