.

.

DesignArt 'Пинк Сакура на замаглена позадина' Традиционален wallиден часовник

DesignArt 'Пинк Сакура на замаглена позадина' Традиционален wallиден часовник

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој розов традиционален часовник на wallидот на кругот. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, оваа розова сакура на заматен часовник во позадина пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој цветен преголем часовник е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

За производот

Купувачите избираат и