.

.

Sumn Industries Arcade Game Cotion Cotter Gratight Style Sign 13, Дизајн од Синди Jacејкобс

Sumn Industries Arcade Game Cotion Cotter Gratight Style Sign 13, Дизајн од Синди Jacејкобс

оценки:

DEN 383.84
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : знак, игра за игри, игри, аркада, графика, . Дизајн од Синди obејкобс.

За производот

Купувачите избираат и