.

.

Девојки за девојки на Josосмо, сјајно балет со лак, големини 5-10

Девојки за девојки на Josосмо, сјајно балет со лак, големини 5-10

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

Додека малите девојчиња трчаат и играат, им треба пар балерина рамни чевли за да го спасат денот. Овие рамни чевли за мали деца од Јосмо се тука за да им помогнат да се движат. Со дизајн на лизгање и каиш за кука и јамка со лак за удобност и стабилност вашето мало девојче ќе биде безбедно и удобно. Облекајте ја како belle of the Ball и верувајте ја секогаш да биде starвезда на настапот. Балерина рамно. Каиш за кука и јамка со лак. Сјај.

За производот

Купувачите избираат и