.

.

Голема вредност; 12x12x1; MerV подобар HVAC филтер за воздух и мебел; Ги намалува алергени; Филтри

Голема вредност; 12x12x1; MerV подобар HVAC филтер за воздух и мебел; Ги намалува алергени; Филтри

оценки:

DEN 425.60
Од стока
Достапно.

Голема вредност; познати по сигурни производи што можат да се потрошат за домаќинства; ви носи засилен квалитет на воздухот во затворен простор по прифатлива цена! Нашата голема вредност Merv 11 Pleated Air филтри ги намалуваат алергените на воздухот во вашиот дом за да ви помогнат полесно да дишете. Нашите подобри филтри за воздух стапицаат во внатрешни загадувачи како грини од прашина; Полен; домашно милениче; спори на мувла; бактерија; микроскопски алергени; Носачи на вируси; Повеќето чад и повеќе. Овие филтри се направени со трајни; Поддржана картонска рамка отпорна на влага и жица; електростатски медиуми за да ја обезбедат нивната сила. Нивниот плетенски дизајн и поголема површина нудат повеќе простор за фаќање на алергени во воздухот што значи дека нејзината вистинска големина е 11,75x11.75x0.75 - не заборавајте да го измерите вашето враќање на HVAC за да се обезбеди соодветно вклопување ;. Фаќа и стапици грини од прашина; Полен; линт; домашно милениче; спори на мувла; бактерија; микроскопски алергени; Носачи на вируси издржливи медиуми поддржани од жицата, обезбедуваат јачина 2, пакет за вредност на броењето трае до 180 дена; Треба да го менувате филтерот за плетенка на воздухот на секои 90 дена или порано во зависност од вашата околина во затворен простор; Производите со голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи; Висококвалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства.

За производот

Купувачите избираат и