.

.

Добро ткаен Бруклин Јужна улица модерна геометриска килим од портокалова област

Добро ткаен Бруклин Јужна улица модерна геометриска килим од портокалова област

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Колекцијата во Бруклин од добро ткаени нуди апстрактни, геометриски обрасци и живописни бои кои се совршени за современиот простор. Деликатните акценти со врежана шема додаваат текстуриран 3Д допир. Полипропиленското влакно поставување на топлина дава супер кадифен куп 0,4 инчи кој е мек, отпорен на дамки и не пролева или згаснува со текот на времето. Поддршката од 100% јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на килимот се разгледуваат за подобрена издржливост. Заклонувајќи се околу акцентите на образецот Додадете текстуриран 3Д допир. Екстремно издржлив и многу лесен за чистење. Машина направена во Турција. Кадифено мек полипропилен куп. Отпорен на дамки и нема да избледи на сончевата светлина со текот на времето. Вакуум редовно со вакуум што не е-риба. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

За производот

Купувачите избираат и