.

.

Без граници јуниори затегнати V-вратот кардиган, средна тежина

Без граници јуниори затегнати V-вратот кардиган, средна тежина

оценки:

DEN 276.00
Од стока
Достапно.

Необична верзија на често-почетниот кардиган, ова нема граници на јуниорите кои се карани со кардиган на вратот на В-вратот е совршено во тренд. Овој лесен џемпер има длабок V-врат, исцрпени рабови и малку слабо вклопување за покачена, но лежерна вибрација. Поставете го преку тексас и вашиот омилен мета за обичен изглед подготвен за викенд во кој ќе сакате да живеете. Ексклузивно на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : средна тежина. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Кардиган бод; капка рамо; Затегнати полите и манжетни. Јуниори го испуштија кардиган со врат од без граници.

За производот

Купувачите избираат и