.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски грб од џемпер за џемпер

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски грб од џемпер за џемпер

оценки:

DEN 303.52
Од стока
Достапно.

Слој за loveубов! Подбивањето на каросеријата од фармерките Софија од Софија Вергара го одржува вашиот изглед мазен и секси. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡una prenda que adorarás! Ел Леотардо де Куело алто де Софија фармерки де Софија Вергара Мантиен Ту изгледа деликадо и сензуално. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modelo : Altura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Лесен материјал/Хехо Кон Он материјал Ливиано. Опремена/Тале Адестадо.

За производот

Купувачите избираат и