.

.

Девојки со дуефи со качулка со дуели со бебиња и мали деца, големини 12м-5Т

Девојки со дуефи со качулка со дуели со бебиња и мали деца, големини 12м-5Т

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Прилично во розова боја. Слаткото палто со пуфери на глувчето Мини ја одржува симпатична и пријатна. Овој класичен ватиран стил има амортиран печатење на Minnie Mouse, Patch Minnie Mouse и симпатична аспиратор со 3Д уши и лак. Дефинитивно палто за кое и двајцата можете да се согласите! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : прикачен аспиратор со 3Д уши и лак. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : се печати; Мини глувче лепенка на градите. © Дизни, сите права се задржани. Minnie Mouse Puffer Cout со аспиратор за девојчиња за бебиња и мали деца.

За производот

Купувачите избираат и