.

.

Стенли Бостич Б Powercrown Flat Clinch Prepium Stapler, капацитет од 40 листови, црно

Стенли Бостич Б Powercrown Flat Clinch Prepium Stapler, капацитет од 40 листови, црно

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Stapling Bostitchâ® B8â® Power Crownâ ¢ Flat Clinch Prepium Stapler. Минималистички изглед, неверојатна изведба. Заштита на антимикробни производи. Полу-лента Степлер е компактен по големина, но се наоѓа низ 40 листови хартија-2x повеќе од стандардните степнувачи. Стилот на стакло на клинч создава ласкави степени магацини за намален простор за пополнување. Издржлива целата метална конструкција за долготрајни перформанси. Ефикасно и лесно отстранете ги главните делови во блиц со интегриран отстранувач на главните страни. Не-лизгачката гума база обезбедува стабилност за време на големите работни места. Вклучува главни делови за непосредна употреба. Затегнување со висок капацитет : Не; Плоча со рамна клиничка : да; ТАКУВАЕ : Да; Главен капацитет : Целосна лента (210 степени). Овој Stanley Bostitch B8 Powercrown Flat Clinch Premium Stapler, капацитет од 40 листови, црната е одлична Staplers, биро, полна и половина лента со намалена цена што не можете да ја пропуштите. Стејплс 2x повеќе од стандардни степнувачи . Антимикробна заштита на производот . Сите метални конструкции за трајни перформанси . Стејт на рамен-клинч за ласкави хартиени магацини . удобен вграден отстранувач на главни елементи . целосна гума нелизга база . полу-лента Главен капацитет (105 степени) . Вклучува 200 B8â® Power Crownâ ¢ 1/4 "Премиум степени . капацитет од 40 листови.

За производот

Купувачите избираат и