.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки тенок фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки тенок фармерки

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Потпис од Levi Strauss & Co. ™ машки тенок фармерки за вклопување се пар што треба да го носат кога сакате класичен изглед од 5 џеб што е уреден, но не и тесен. Fit е тенок преку седиштето и ногата, но премиум флексибилниот тексас се движи со вас. Врвот со вашата омилена маица или качулка за облека што се чувствува добро како што изгледа. Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки тенок фармерки. Twill. Супер флекс. Тенок вклоп. Тенок отвор на ногата. Седи под половината. Премиум супер флекс тексас. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Поштенски лета. Стајлинг со 5 џеб.

За производот

Купувачите избираат и