.

.

Персонализиран супер наставник iPad случај, сина

Персонализиран супер наставник iPad случај, сина

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Наставниците се супер херои! Овој уникатен случај ги содржи фразите "Јас сум наставник " на врвот и "Која е вашата суперсила? " На дното. Потоа во средина можеме да го додадеме нивното име. Совршен подарок! Персонализиран супер наставник i Pad случај, сина : одговара на i Pad модели 2, 3 и 4. Кожа и фаукс велур со сублимабилен панел за платно. Мерки 10 "x 8". Тежина : 0,78 lb. Персонализирајте со име.

За производот

Купувачите избираат и