.

.

Чудо нација бебе и дете момче цврсто и шарени маици со маици на Хенли, 2-пакувања, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче цврсто и шарени маици со маици на Хенли, 2-пакувања, големини 12м-5Т

оценки:

DEN 1.33
Од стока
Достапно.

Задебелени бои, детали за контраст и уникатен џеб на градите додаваат живописен допир на неговата секојдневна гардероба. Задржете се со 2-пакувања на маици на Хенли од Wonder Nation за да го одржат удобно и стилски со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 кошули на Хенли. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж со детали за копчето. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : џеб на градите со затворање на размавта на копчињата. Карактеристики : Цврст и шарен дизајн. Цврсти и шарени маици на Хенли за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и