.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

оценки:

DEN 383.68
Од стока
Достапно.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за вклопување во мажите : Целиот ден удобност и автентично стилекласично вклопување преку седиштето и отворањето на нозете на ногата, во џебот Стилингсупериорна квалитет, јачината и издржливоста Содржината на фабрики варираат според потписот за миење на колормахинот од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки за вклопување во мажите : ексклузивни : ексклузивни . Направено со вода помалку технологија. Цели ден удобност и автентичен стил. Премиум флексибилен тексас. Класично вклопување преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење. 99% памук, 1% еластан. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

За производот

Купувачите избираат и