.

.

Инципио Дизајн серија Хибриден случај за iPhone 5 5s SE - Јасни розови цвеќиња

Инципио Дизајн серија Хибриден случај за iPhone 5 5s SE - Јасни розови цвеќиња

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Инципио Бренд производи за дизајн серии Хардшел кутија за Apple i Phone 5, i Phone 5s и i Phone SE. Транспарентна чиста подлога на хард, со светло розови цвеќиња и дизајн на зелени лисја, и про transparentирна светло розова мека гумена граница. Инсипио Дизајн серија Wild Rose Case за Apple i Phone 5/5s/SE : Металик фолија нагласен дизајн за гламурозен сјај. Проucирните материјали му овозможуваат на вашиот уред да се прикаже. Ко-обликуваниот стил обезбедува засилена заштита во лесна и компактен големина.

За производот

Купувачите избираат и