.

.

Мебел на Америка Мико современа метална платформа кревет, близнак, сребро

Мебел на Америка Мико современа метална платформа кревет, близнак, сребро

оценки:

DEN 1295.84
Од стока
Достапно.

Попрска од смела боја и стил е токму она што ќе го добиете со креветот за ниско ниво на глава на Мико. Направено од целосна метална конструкција, овој современ сребрен кревет има уникатен табла и подножје со панели за палети. Повеќе опции во боја се достапни за да се мешаат со многу видови на декор и теми за спална соба. Новиот метален кревет на вашето дете вклучува комплет за слт подготвен за душеци. Овој кревет е сигурен дека ќе го осветли денот на секое дете што го има во нивната спална соба. За мебелот на Америка Мебелот на Америка - е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Мико современа метална платформа кревет, близнак, сребро вклучува : еден (1) кревет. Стил : современ. Заврши : Сребрена. Материјали : Метал. Полу-кружна табла/подножје. Панели со палто. Вклучен е и комплет за душек подготвен слт. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 78,75 "L x 42.13" W x 41,75 "H. Капацитет на тежина : 150 bs. Тежина на производот : 53 bs. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

За производот

Купувачите избираат и