.

.

Комплет за нараквици за боксери за боксери на Хајабуза - Мал - виолетова

Комплет за нараквици за боксери за боксери на Хајабуза - Мал - виолетова

оценки:

DEN 2159.84
Од стока
Достапно.

Сакате најдобрата ракавица за почетници? Ве покривме. Добивате сè што ви треба : соодветна заштита, цврста поддршка на зглобот и ергономско вклопување. Ние фрливме обвивки за рака и торба за миење, правејќи го овој комплет најдобар тресок за вашиот долар! Секој треба да започне некаде : па ние сфативме зошто да не направиме пар добро заоблени нараквици на кои почетниците можат да сметаат како што започнуваат. Вклучивме и рачни обвивки и торба за миење, така што можете веднаш да започнете да тренирате . Fit & Feel : Нашата ергономија на нараквици S4 боксот е слична на нашите T3, но со поосновна конструкција. Тие се чувствуваат удобно, заштитно и ќе ви понудат одлично прво искуство со боксерска ракавица . Перформанси : Ние сакаме да ви го дадеме целосното искуство на Хајабуса за соодветна заштита, поддршка на зглобот и ергономија. Обучете подолго време, научете ги вашите техники, а потоа надградете на повисок степен на ракавица откако ќе бидете целосно посветени на спортот . Трајност : Ние ја изградивме оваа ракавица за да ја земеме казната за многу рунди со вас. Има изградба на ниво на почетници, заедно со дополнителни карактеристики за да ви помогнеме да ги започнете работите како што треба. Дознајте ги основите и искусете го Хајабуса пред да се посветите на нараквицата со повисоки нивоа.

За производот

Купувачите избираат и