.

.

Гаранималс бебе момче повлекува шорцеви, големини од 0-24м

Гаранималс бебе момче повлекува шорцеви, големини од 0-24м

оценки:

DEN 255.68
Од стока
Достапно.

Секојдневен стил со лежерна леснотија. Се разбира, ќе ги сакате шорцевите за товар на Гаранималс. Изработени од 100% памук, овие меки шорцеви имаат еластична лента за половината за удобно вклопување и две странични џебови на товар, така што тој има совршено место да ги скрие своите богатства. Спарете ги со кој било од гаранмалските забавни маички или тенкови и тој ќе биде подготвен да го игра денот. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративна вратоврска. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Faux Fly. Повлечете ги карго-шорцевите за бебе момче од garanimals.

За производот

Купувачите избираат и