.

.

Дизајн на темен воден жиг на Универзитетот во Вашингтон на серијалот Отербо дефанзивец за Apple iPhone 5 5s

Дизајн на темен воден жиг на Универзитетот во Вашингтон на серијалот Отербо дефанзивец за Apple iPhone 5 5s

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Оди Хусиес! Покажете ја вашата поддршка за Универзитетот во Вашингтон со ова официјално покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Универзитетот во Вашингтон. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на темен воден жиг на Универзитетот во Вашингтон на серијалот Otterbox Defender Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на At Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

За производот

Купувачите избираат и