.

.

Дизајн на потпис од Ешли Бирамс современ стол за акцент на црниот крем

Дизајн на потпис од Ешли Бирамс современ стол за акцент на црниот крем

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Во најобичната сенка на црната и кремот, разиграниот тапацир во форма на бранови на Bryams Chop ги надополнува толку многу шеми на бои и естетика. Нежно наклонети раце, заоблени грб и елегантни зашиени нозе од дрво додаваат само доволно паначе во чистата и софистицирана силуета. Поддржувачката перница на седиштата создава една удобна подлога за слетување. Полиестер тапацир. Прикачена перница на грбот и седиштето. Заштитена дрвена нога во црна завршница. Лесно собрание.

За производот

Купувачите избираат и