.

.

Chama Chama Plus Size Sime Swims Suds Color Block Tankini Top со момчиња

Chama Chama Plus Size Sime Swims Suds Color Block Tankini Top со момчиња

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Кажете "Здраво" на совршенство на плажа со овие жени костими за капење, пливање, сончање или прошетка по патеката, без оглед како ќе сонцето, тоа ќе ве натера да се чувствувате сигурни и удобни. Овој дво-парчен костим за капење Танкини е истегнат, лесен, дишечки, доволно флексибилен, совршено одговара на вашето тело и нема да почувствува чувство на воздржаност. Удобно покритие, покривање на стомакот и создавање ефект на слабеење на половината. Дизајнот на блок во боја е привлечен исклучително преовладува за да го ажурира вашиот изглед на плажа и да ги пополните боите на лето. Ајде да ја прифатиме сезоната на тен! Материјал : 85% полиестер, 15% детали за спандексбек : Прилагодливи тркачки врнежи од грб Тип : Boyshortsbra Тип : Отстранлив градник на градници Печати : Деколте во боја на вратот : Страна разделување на Хемслејв : Бесплатна Стил : Симпатична и удобна група : жени, дами, девојчиња принасови : Плажа, приморска, базен, водни забави и тропски одмори. Тип : Танкини, костими за капење, облека за капење, костуми за капење : Вистински до големината. Погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо задоволство.ПОМЕНА : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / Не се вклопуваат и се вклопуваат и големината на пакетот : 1 ТОП НА ТАНКИНИ и 1 Политика за момче : Предмети може да се вратат или да се разменуваат во рамките на 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неоткриени и неискористени.

За производот

Купувачите избираат и