.

.

Женски разгалени рамни

Женски разгалени рамни

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Чекор во шик стил со балетскиот стан од Brinley Co. Овој чевли има класичен стил на зашилен пети со разоткриен дизајн. Надворешната плоча е прекрасна кожна ткаенина што ја одржува својата форма на силуета. Тоа е совршен стан за секоја пригода. Овие станови се изработени со кожена кожа и човечки материјали. На овој чевел се истакнува зашилен пети. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и