.

.

Вокер 245- се вклопуваат Изберете: 2009- BMW X5, 2009- BMW 335

Вокер 245- се вклопуваат Изберете: 2009- BMW X5, 2009- BMW 335

оценки:

DEN 1768.32
Од стока
Достапно.

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори на моторот и ги опслужува потребите на светскиот автомобилски центар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме OEM стандардите и спецификациите. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се обезбеди дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, наставни листови и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат комплети за поправка на карбуратори и гориво, сензори за кислород и други производи за управување со моторот, како што се сензори за позиција на гаснење, сензори за камера и коленесто вратило, инјектори на гориво, жици на свеќи и дихтунзи. Како овластена компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Walker 245-1299 FITS Изберете : 2009-2013 BMW X5 6 CYL 3 L 2009-2011 BMW 335 6 CYL 3 L 1995 ALFA ROMEO 164 6 CYL 3 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и