.

.

Трговска марка ликовна уметност Мапа на пеперутки на светот II платно уметност од Мајкл Томпсет, црна мат, црна рамка, архивска хартија

Трговска марка ликовна уметност Мапа на пеперутки на светот II платно уметност од Мајкл Томпсет, црна мат,

оценки:

DEN 768.00
Од стока
Достапно.

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со мапа, има мапа на светот направена од шарени пеперутки. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Парчето е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија што е текстурирана.

За производот

Купувачите избираат и