.

.

Технолошката технологија за изведба на мажите Realtree

Технолошката технологија за изведба на мажите Realtree

оценки:

DEN 3.33
Од стока
Достапно.

Ловната опрема може да има изобилство на маскирна, но тоа не значи дека не можете да се истакнете во толпа. Никогаш не се криете од одличен стил благодарение на оваа функционална худи, која е дизајнирана во низа модели на Mossy Oaktm и Real Treet M. Совршена опрема за дечкото на пат, оваа поштенска јакна е изработена од истегнување на руно Дура што се движи со вас; Неговата ткаенина за перформанси е опремена со технологии отпорни на мирис и влага за да ви помогне да го одржите вашиот кул - без разлика дали сте лов на игри, или собирате пријатели за еден ден надвор. Двојните џебови со патент (на градите и раката) обезбедуваат доволно простор за складирање на потребите како што се очила за сонце, клучеви и паричник. Mossy Oak Mens Tech ZP Hoodie Moco M.

За производот

Купувачите избираат и