.

.

Реверзибилен спортски градник во Авиа девојки, големини 4- & плус

Реверзибилен спортски градник во Авиа девојки, големини 4- & плус

оценки:

DEN 239.68
Од стока
Достапно.

Девојките во движење ќе ја сакаат удобноста, вклопувањето и разноврсноста на овие реверзибилни спортски градници со 2 пакувања. Нудејќи 2 погледи во 1, секој стил има нов, трендовски принт и забавна модна цврста боја совршена за нејзината активна гардероба. Стил на пуловер. Високо деколте. Предниот дел од двојниот слој. Завршено еластично дно. Страплив стајлинг на Racerback. 92% рециклиран полиестер, 8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Авиа реверзибилни градници за девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и