.

.

Мала планета од страна на картер девојче органски долг ракав со патент нагоре, 2-пакет

Мала планета од страна на картер девојче органски долг ракав со патент нагоре, 2-пакет

оценки:

DEN 256.00
Од стока
Достапно.

Слукајте бебе нагоре во овие меки, сертифицирани органски памучни ребра еден парчиња. Направени за дневни авантури во време на стомакот, време на дремка и пошироко, овие спиење и претстави се преполнуваат со внимателни детали како двонасочни патенти за да ги задржат рацете и торзото на бебето за време на промените во пелена, плус вградените подноси за да ги задржат малите прсти пријатни. Нашиот ексклузивен ботанички принт го прави овој 2-пакет екстра сладок. Изработен во најчисти органски ткаенини и одржливи материјали, Малата планета од Картер е враќање на едноставност. Размислени најважни работи и безвременски парчиња за подарок или да се држат. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард (GOTS). 2-пакет. Двонасочниот Zip го одржува бебето топло. Cuddle Tab ™ штити малку брада. Mitten Cuffs на големини Preemie & новороденче. Супер меко органско врзување со ребра. Вградени подноси, без грипири. 100% овластено органско памучно ребро. Размислено дизајнирано со минимално пакување извори од рециклирани материјали. Увезени. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и