.

.

Колекција на Zулеп Зодијак Полски за нокти, повеќебојни, страствени Риби, 0. Фл Оз

Колекција на Zулеп Зодијак Полски за нокти, повеќебојни, страствени Риби, 0. Фл Оз

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Следете ги starsвездите на вашата совршена боја на лак за нокти! Прославете го вашиот астролошки знак со нашата долготрајна, брзо сушење Зодијак со теми за лакови за нокти, придвижувана од технологија за пробив на кислород. Секој лак е координиран во боја за да одговара на расположението и карактеристиките на секој знак. Нашата комерцијална 5-бесплатна, веганска формула вклучува хексанално и антиоксидантно зелено кафе екстракт од зелено кафе за зајакнување и условување на ноктите. Вашиот хороскоп вели дека треба да се лекувате! Змејска колекција Julep Зодијак Полски за нокти, страствени Риби, 0,27 fl oz.

За производот

Купувачите избираат и