.

.

Соработка на Кејт и Лорел Ејми Лишал, Агат Агат лебдечки акрилна уметност, 23х31, декоративен крајбрежен апстрактен декор

Соработка на Кејт и Лорел Ејми Лишал, Агат Агат лебдечки акрилна уметност, 23х31, декоративен крајбрежен апстрактен

оценки:

DEN 3461.76
Од стока
Достапно.

Кејт и Лорел партнери со независни уметници ширум светот да ја шират својата уметничка визија кај луѓето како вас. На секој уметник му се дава дел од приходите од секоја уметничка продажба за да ги продолжат своите креативни напори. Овие уметници создаваат убава работа, а ние им помагаме да ја споделат со светот. Овој софистициран принт е отпечатен на премија, висококвалитетен акрилен материјал, давајќи му живописен, елегантен изглед. Неговиот длабок профил му овозможува да се појави од wallидот со димензионален изглед што го привлекува вниманието и го привлекува окото. Закачете ја оваа прекрасна акрилна уметност со помош на висечка усна од секоја страна на профилот, поставувајќи ја вертикално или хоризонтално. Секој рачно изработен акцент на wallидот ја поставува шипката на елеганција и квалитет, воспоставувајќи елегантна фокусна точка во вашата дневна соба, спална соба или канцеларија. Дали сакате да му дадете на вашиот пријател подарок за цел живот? Нашата колекција на акрилна уметност исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Дизајнирано од независни уметници : Кејт и Лорел соработуваат со уметници од целиот свет и ги споделува приходите од нашиот рачно изработен wallиден декор за да можат да ги следат своите уметнички напори. Квалитетни материјали : Оваа модерна акрилна акрилна уметност има УВ-отпорни мастила за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно виси : Нашата лебдечка акрилна уметност има едноставен процес на монтирање на wallидови, во кој има усна на задниот дел од профилот за вертикално, хоризонтално или дијагонално монтирање на wallидот. Задебелена и димензионална : Оваа лебдечка акрилна уметност е ширина 31 инчи со висока 23 инчи. Подигнувачот на задниот дел ја издигнува уметноста од wallидот за да додаде длабочина и димензија. Рачно курирана : Печати "Teal Agate" © 2021 Ејми Лејсал. Нашите смислено дизајнирани колекции се рачно курирани од нашиот тим за дизајн и се создадени во САД.

За производот

Купувачите избираат и