.

.

Нулум Хана Флорал затворен простор на отворено, 4 ', мулти

Нулум Хана Флорал затворен простор на отворено, 4 ', мулти

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!) Нулум современ цветен inинис затворен/отворено килим.

За производот

Купувачите избираат и